Tere tulemast, CWT Estonia AS!

CWT Estonia (endine Kaleva Travel) lööb partneri ja toetajana kaasa erinevas vanuses lastele ja noortele suunatud haridus- ja sotsiaalprojektides.

CWT Estonia  (Kaleva Travel) reisistipendium
Alates 1997.a. toetab CWT Estonia igal aastal Tartu Ülikooli doktorantide ja magistrantide õppereise Tartu Ülikooli Sihtasutuse juurde loodud CWT Estonia reisistipendiumi fondi kaudu. Stipendiumid määrab TÜ valitsuse poolt kinnitatud stipendiumikomisjon üks kuni kaks korda aastas.
Lisainfot vaata siit >>
Tartu Ülikooli Rebasenädal
Rebasenädala eesmärgiks on aidata Tartu Ülikooli esimese aasta tudengitel sisse elada ülikooliellu, aidata kaasa tutvuste loomisel teiste esmakursuslaste ja ka vanemate kursuste tudengitega, toetada neid esilekerkivate probleemide lahendamisel, õpetada orienteeruma Tartu linnas.
Tartu Laste Tugikeskus
Tartu Laste Tugikeskus on olnud laste väärkohtlemise vastase tegutsemise algatajaks Eestis ning on nüüdseks juba kaksteist aastat sellealase tegevuse aktiivne läbiviija ja arendaja. Kümme aastat on psühholoogilist ja sotsiaalset nõustamist ja teraapiat pakutud tasuta kõigile abivajajatele. Keskus aitab riskilapsi ja nende pereliikmeid, tegeleb ennetustöö, avalikkuse teavitamise ning professionaalide koolitamisega. CWT Estonia toetab alates 2007 aastast Tartu Laste Tugikeskuse projekti "Vanem Vend Vanem Õde".

Seotud uudised

Tere tulemast, DHL Estonia AS!

9. november 2012

DHL Estonia otsib suveks praktikante alates ekspedeerijatest kuni klienditeenindajateni, et nad saaksid reaalse ettekujutuse, mida antud ametikohad endast kujutavad ja milline näeb välja see igapäevane töölkäimise rutiin.

Tere tulemast, Rahvusooper Estonia!

23. oktoober 2012

Rahvusooper Estonia pakub üsna erinevaid toetustegevusi. Haridusprojektide eesmärgiks on lastele ja noortele erinevate muusikateatri žanride tutvustamine. Sel sügisel alustas Rahvusooper Estonia projektiga OPERAtsioon VOX, mille raames toimusid eelvoorud…

Tere tulemast, MTÜ GMC Estonia!

12. september 2013

MTÜ GMC Estonia korraldab 2013. aasta sügisel Eestis esmakordselt tudengitele Global Managment Challenge ärijuhtimisvõistlust, mis on populaarseim strateegiline ärijuhtimisvõistlus maailmas. Igal aastal osaleb võistlusel enam kui 30 000…